Menu

     Szkoła

     Strefa Rodzica
     









ROK SZKOLNY 2014/2015

Rodzaj Konkursu: Uczestnicy/Miejsce:
Olimpiada Teologii Katolickiej Dominik Cieślikowski I miejsce
Olimpiada z przedsiębiorczości Wojciech Gutowski - dział w II etapie
Konkurs historyczny „Uwłaszczenie chłopów na ziemiach polskich” Uniwersytet Jana Kochanowskiego Szymon Sieradzki - wyróżnienie
Powiatowy Konkursie Wiedzy Pożarniczej Jowita Urbańczyk - III miejsce
Konkurs multimedialny Olga Włodarczyk - II miejsce
Weronika Bobrowska - wyróżnienie
Wojciech Gutowski, Natalia Płuciennik - wyróżnienie - Polityka
Katarzyna Palenceusz - wyróżnienie
Konkurs historyczny Szymon Grygiel - stypendium Starosty
XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Maciej Tamioła, Aleksa Borycka, Agnieszka Górazdowska zakalikowali się do etapu wojewódzkiego
X lat Polski w Unii Europejskiej M.Chylak, W.Romankiewicz, M.Sikora - I miejsce
Powiatowy Konkurs Plastyczny na "Najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową" Dariusz Arkabuz II miejsce

ROK SZKOLNY 2013/2014

Rodzaj Konkursu: Uczestnicy/Miejsce:
XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej – etap diecezjalny Dorota Pawlik - V miejsce oraz otrzymała wyróżnienie i indeks na KUL
XVIII Ogólnopolski konkurs Wiedzy Biblijnej – etap diecezjalny Olga Włodarczyk - VIII miejsce
Ogólnopolski konkurs Fundacji NBP 5 uczniów IV miejsce wyróżnienie i 2tys zł dla szkoły
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 2 uczniów wyróżnienie w etapie rejonowym
Konkurs 10 Lat w UE 6 uczniów za I miejsce, ucz: Marcin Sikora, Michał Chylak, Wiktoria Romankiewicz wygrali wyjazd do Brukseli
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur 1 uczennica wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA 10 uczniów udział w finale ogólnopolskim
Ogólnopolska Olimpiada Historyczna Szymon Grygiel zakwalifikował się do II etapu.
Zawody sportowe
Powiatowe Igrzyska w Piłce Siatkowej Chłopców I miejsce
Powiatowe Igrzyska w Piłce Siatkowej Dziewczaąt I miejsce
4. Powiatowe Igrzyska w Pływaniu dziewczęta 1 m-ce Klaudia Białek, 2 m-ce Weronika Orzechowska, 3 m-ce Weronika Pakosz
chłopcy 1 m-ce Jakub Mandecki, 2 m-ce Artur Michałowicz
Powiatowe Igrzyska w piłce halowej dziewcząt I miejsce
Powiatowe Igrzyska w piłce halowej chłopców I miejsce
Powiatowe Igrzyska w piłce nożnej chłopców I miejsce
Powiatowe Igrzyska w piłce ręcznej dziewcząt I miejsce
Powiatowe Igrzyska w piłce ręcznej chłopców II miejsce
Powiatowe Igrzyska w piłce koszykowej chłopców I miejsce
Puchar Polski w zapasach Radosław Dutkiewicz II miejsce
Adam Kobyłka wicemistrz Mazowsza juniorów w biegu na 1.500 m, mistrz powiatu w biegach przełajowych, II m-ce w mistrzostwach szkół ponadgimnazjalnych regionu radomskiego 1.500 m, I m-ce w kat do lat 19 w biegu po Starym Ogrodzie

ROK SZKOLNY 2012/2013

Rodzaj Konkursu: Uczestnicy/Miejsce:
Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej z języka niemieckiego Robert Niedźwiecki - III miejsce, Mateusz Kobyłka - IV miejsce, Adrian Piecyk - Wyróżnienie
XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej – etap diecezjalny Anna Zagdańska, Szymon Sieradzki - finaliści etapu diecezjalnego
XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Religijnej – etap diecezjalny Róża Chylak - VI miejsce, Natalia Płóciennik - wyróżnienie
Międzypowiatowy Konkurs Multimedialny z Historii Mateusz Kobyłka - I miejsce w dziedzinie „polityka”, Martyna Jasińska - II miejsce w dziedzinie „kultura”
XVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Paweł Pietras, Milena Szcześniak - finaliści etapu wojewódzkiego
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko – Planeta Katarzyna Wijatkowska - I miejsce
Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna Mateusz Kobyłka - finalista etapu okręgowego
Konkurs Ogólnopolski „Matma mnie kręci” - V edycja Martyna Grabarczyk - I miejsce
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Maksymilian Gawin, Dominka Kacprzyk - udział w półfinale
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” Jerzy Jaszczura - nagroda za bardzo dobry wynik
Kamil Tomczyk, Michał Arkabuz, Tomasz Rejmer - wyróżnienie
Międzypowiatowy Zespołowy Konkurs Matematyczny Michał Arkabuz, Jerzy Jaszczura, Patryk Łucki - I miejsce w finale
XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English ACE Michał Ludwikowski
Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego Matuesz Kobyłka - V miejsce w finale
XXXIX Olimpiada Geograficzna K. Polak - uczestnik II etapu
GLOBE GAMES K. Wijatkowska, W. Kaleta - I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
LVIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Mariusz Majchrzak - eliminacje rejonowe w Radomiu
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Eureka” Mateusz Kobyłka - b. dobry wynik, Dominika Dąbrowska - wyróżnienie
Powiatowe zawody szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców I miejsce
XI Mistrzostwa Ziemi Radomskiej w tenisie stołowym J. Dworak, D. Tamioła - I miejsce
Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce Paulina Wolska - I miejsce w skoku wzwyż
Mistrzostwa Powiatu – piłka siatkowa chłopców I miejsce
Mistrzostwa Powiatu – piłka ręczna dziewcząt II miejsce
Mistrzostwa Powiatu – koszykówka dziewcząt II miejsce
Turniej Sławomira Januchty III miejsce
Mistrzostwa Powiatu – siatkówka dziewcząt I miejsce
Mazowieckie Igrzyska LZS II miejsce

ROK SZKOLNY 2011/2012

Rodzaj Konkursu: Uczestnicy/Miejsce:
Olimpiada Geograficzna Magdalena Gajewiak,Monika Chylak, Lidia Komorowska - I etap
Magdalena Gajewiak, Lidia Komorowska - II etap - okręgowy
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Michał Szczepański - laureat
XXII Olimpiada Teologii Katolickiej (etap szkolny) Julia Ciesielska I miejsce, Karol Woźniak II miejsce, Anna Zagnańska III miejsce
XXII Olimpiada Teologii Katolickiej (etap diecezjalny w Radomiu, półfinał) Julia Ciesielska IV miejsce i wyróżnienie, Karol Woźniak finalista
IV Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II” (etap szkolny) Anna Mandecka I miejsce
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (etap szkolny) Paulina Wiaderna I miejsce
Konkurs Chemiczny Politechniki Radomskiej Anna Juźwik udział w finale konkursu
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka” Ilona Rutkowska,Izabela Jankowska, Paweł Pietras, Katarzyna Sidor, Martyna Motyl
57 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski” Rejonowe eliminacje w Łaźni w Radomiu Edyta Sobótka Dominika Polna
Międzypowiatowy Konkursu Języka Francuskiego Jakub Balcerak III miejsce
Międzypowiatowy Zespołowy Konkurs Matematyczny Maksymilian Rychta, Tomasz Walczak,Monika Chylak - III miejsce w finale
Aleksandra Seta, Joanna Kucharczyk,Kinga Szymańska - udział w finale
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Piłka siatkowa chłopców I miejsce
Piłka siatkowa dziewcząt I miejsce
Piłka halowa chłopców I miejsce
Piłka halowa dziewcząt I miejsce
Piłka ręczna chłopców I miejsce
Piłka ręczna dziewcząt I miejsce
Piłka koszykowa chłopców II miejsce
Piłka koszykowa dziewcząt II miejsce
Tenis stołowy dziewcząt i chłopców Julita Dworak I miejsce, Damian Tamioła II miejsce, Filip Suder III miejsce
Międzypowiatowe Igrzyska Ziemi Radomskiej
Piłka siatkowa chłopców I miejsce
Piłka siatkowa dziewcząt I miejsce
Piłka ręczna dziewcząt I miejsce
Tenis stołowy Damian Tamioła - III miejsce, Suder Filip - VI miejsce
Pozostałe imprezy
XXXII Bieg „Szlakiem Walk Hubalczyków” Aleksandra Antoniak, Adam Kobyłka - I miejsce
XIV Ogólnopolskie Igrzyska LZS Siedlce 2011 Piłka siatkowa dziewcząt - IV miejsce
Piłka siatkowa chłopców - IV miejsce

ROK SZKOLNY 2009/2010

Rodzaj Konkursu: Uczestnicy/Miejsce:
Etap I Olimpiady Chemicznej w Radomiu Piotr Pakosz, Jakub Sygnowski, zakwalifikowanie się do II etapu
Etap II Olimpiady Chemicznej w Łodzi zakwalifikowany: Piotr Pakosz
Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna etap II: Emilia Pawlik; etap III: Wlazło Daniel, V miejsce w woj. mazowieckim, stopień finalisty olimpiady
XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Mateusz Kołsut- finalista etapu wojewódzkiego
Ogólnopolska X Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości Laureat: Sylwester Oracz
Olimpiada Historyczna Milena Strzałkowska, Kinga Wołynkiewicz, Agnieszka Cieślik, etap szkolny i okręgowy
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Martyna Pawul, etap okręgowy
Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej Jakub Sygnowski- II etap w Radomiu
XVII Olimpiada Informatyczna Jakub Sygnowski, Piotr Pakosz-finalista
XX Olimpiada Teologii Katolickiej (etap szkolny) I miejsce: Anna Juźwik II miejsce: Aleksandra Antoniak III miejsce: Edyta Sobótka
XX Olimpiada Teologii Katolickiej Anna Juźwik- V miejsce i wyróżnienie, Aleksandra Antoniak- VII miejsce w diecezji
Olimpiada Matematyczna o Diamentowy Indeks AGH Marcin Jedynak, Daniel Wlazło, udział w półfinale olimpiady
Olimpiada Matematyczna Pakosz Piotr, udział w półfinale olimpiady
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej III. etap-Daniel Wlazło
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym w Pułtusku II etap - Daniel Wlazło, Sylwester Oracz
Ogólnopolski konkurs plastyczny na znaczek IX Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Karolina Ślęzak- wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs Eko- Planeta I miejsce w szkole: Mateusz Kołsut w kategorii TEST I miejsce w szkole: Michał Bankiewicz
Konkurs Oxford- Biologia- Plus I miejsce w szkole: Izabela Kosiacka
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej (etap szkolny) S.Oracz, D.Wlazło, M.Jedynak, P.Pakosz, E.Nowińska, N.Płóciennik, J.Sygnowski
Konkurs Chemiczny organizowany przez Politechnikę Radomską Laureaci: Piotr Pakosz, Jakub Sygnowski
Międzypowiatowy konkurs języka francuskiego Natalia Płóciennik- I miejsce
Ogólnopolski konkurs recytatorski Karolina Ślęzak, Edyta Sobótka, etap wojewódzki
Międzypowiatowy konkurs j.angielskiego Izabela Kosiecka, Paulina Jędrzejczak, Magdalena Zbrowska
Międzypowiatowy konkurs języka niemieckiego J.Sygnowski, M.Jedynak, P.Dobrzańska
Międzypowiatowy III Papieski konkurs organizowany przez MODN „Jan Paweł II- Santo Subito” I miejsce: Eliza Książek II miejsce: Aleksandra Skuza i Paula Snopek
XIV Ogólnopolski konkurs wiedzy Biblijnej I miejsce w diecezji: Patrycja Dobrzańska, VIII miejsce: Agnieszka Czubik, Finalistka etapu diecezjalnego: Marta Wójcik
XIV Ogólnopolski konkurs wiedzy Biblijnej- finał ogólnopolski w Niepokalanowie Szkołę i diecezję radomską reprezentowała Patrycja Dobrzańska
Konkurs matematyczny Oxford Laureat I stopnia: Piotr Pakosz
Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny” wyróżnienia: Paulina Białek i Daniel Wlazło
Międzypowiatowy zespołowy konkurs matematyczny I miejsce: Jakub Sygnowski, Mateusz Kołsut, Damian Sołkowicz
Konkurs biblioteczny dla uczniów klas II „Twórczość J. Słowackiego” Laureat: Katarzyna Bugała
Dial Net Masters-Ogólnopolski konkurs informatyczny udział zespołu 4-osobowego
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka” I miejsce w szkole: Ilona Dobrzańska
Konkurs „Nasi bliscy- nasze dzieje- nasza pamięć" uczennice kl. II a
GLOBE GAMES 2010 I miejsce: Marcin Jedynak, Sylwester Oracz, Daniel Wlazło
Konkurs PCK „Młoda krew” J.Tracz, P.Kos, P.Wojteczek, M.Mosiołek
Konkurs Szkolna Internetowa Gra Giełdowa 41 miejsce w kraju

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2009/2010


Powiatowe Zawody Sportowe

Dziewczęta:
I miejsce – piłka halowa
I miejsce – piłka ręczna
I miejsce – piłka siatkowa
I miejsce – piłka koszykowa

Chłopcy:
III miejsce – piłka halowa
I miejsce – piłka ręczna
I miejsce – piłka siatkowa
I miejsce – piłka koszykowa

Igrzyska Ziemi Radomskiej

I miejsce – piłka ręczna dziewcząt
I miejsce – piłka siatkowa dziewcząt
II miejsce – piłka siatkowa chłopców
III miejsce– piłka ręczna chłopców
III miejsce– piłka koszykowa chłopców
I miejsce w XXX Biegu Szlakiem Walk Hubalczyków
III miejsce drużyny chłopców w rozgrywkach Przysuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych LZS w Lekkiej Atletyce w Kozienicach
II miejsce w Turnieju Juniorów w piłce siatkowej w Pionkach


ROK SZKOLNY 2008/2009

Miesiac: Rodzaj Konkursu: Miejsce:
III XIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej etap szkolny I miejsce
II miejsce
III miejsce
III XIX Olimpiada Teologii Katolickiej etap diecezjalny 2 finalistki
IV XIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej etap diecezjalny IX miejsce
XIII miejsce
XVI miejsce
VI Ogólnopolski Konkurs na znaczek IX pielgrzymki na Jasną Górę wyróżnienie
I Olimpiada Historyczna laureaci II stopnia
II Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta III miejsce w województwie
III Mazowiecki Konkurs Literacki PCK – KREW DAREM ŻYCIA II miejsce
V Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Językowej – język francuski I miejsce
II miejsce
IV miejsce
VI Ogólnopolski Konkurs z okazji 90 rocznicy istnienia IMGW udział
VI Ogólnopolski Konkurs Geologiczno- Środowiskowy „Nasza ziemia środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” III miejsce w Warszawie
VI Konkurs zabytki Mazowsza finał w Warszawie Trzy nagrody główne i jedno wyróżnienie
IV Nasza Szkoła w Internecie 2009- konkurs na stronę szkolną WWW org. przez Wyższą Szkołę Informatyki w W-wie III miejsce
VI Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojczyznę" II miejsce w regionie i województwie
VI Ogólnopolski Konkurs GLOBE GAMES w Międzyzdrojach I miejsce
Konkurs fizyczny Politechniki Radomskiej udział w półfinale
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej zawody okręgowe
V Komitet Główny Olimpiady Informatycznej zawody II stopnia
IX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewczyn. Pionki III miejsce
IX Mazowieckie Igrzyska w LA- Kozienice IV miejsce
X Mistrzostwa Regionalne szkół Ponadgimnazjalnych w LA- Kozienice I miejsce
X Konkurs Plastyczny „XXX rocznice konklawe” org. Przez MODN w Radomiu-jednoetapowy. I miejsce
wyróżnienie uczestników
XI XXXV Olimpiada Geograficzna i XIV Olimpiada Nutologiczna I i II etap
XI 55 Olimpiada Chemiczna I i II etap
XII Konkurs Chemiczny - Politechnika Radomska udział w półfinale
XII Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej chłopców Teresin w ramach Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej I miejsce
awans do półfinału Mistrzostw Polski
XII Mistrzostwa Regionu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców I miejsce
I Olimpiada wiedzy o Polsce i Świecie współczesnym udział w zawodach okręgowych
XII Konkurs plastyczny regionalny ”Od sadzonki do potężnego Drzewa, czyli: Co robi leśnik” I miejsce
II nagroda
X Igrzyska Ziemi Radomskiej w LA Kozienice I miejsce
III Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców I miejsce
III Igrzyska ziemi Radomskiej w tenisie stołowym III i IV miejsce
IX Ogólnopolski Turniej piłki siatkowej dziewcząt. Pionki III miejsce
XII XIX Ogólnopolski Turniej Puszczy Kozienickiej im. T. Machnio III miejsce
XII Mistrzostwo Powiatu w Tenisie stołowym I i III miejsce
III Mistrzostwo Powiatu w Piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. I i II miejsce

ROK SZKOLNY 2007/2008

Miesiac: Rodzaj Konkursu: Miejsce:
I XVIII Olimpiada Teologii Katolickiej(etap szkolny) I miejsce
II miejsce
Udział w etapie diecezjalnym
VI XXIII Olimpiada Wiedzy Europejskiej- etap centralny III miejsce
III Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – Eko-Planeta 20 wyróżnień
IV Międzypowiatowy Konkurs z J.Francuskiego I i III miejsce
III Międzypowiatowy Zespołowy Konkurs Matematyczny I miejsce
X-IV Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny Politechniki Warszawskiej udział w finale ogólnopolskim
X-II Konkurs Matematyczny o Złoty Index AGH udział w finale ogólnopolskim
III Międzynarodowy Konkuras Matematyczny Kangur wyróżnienia
IX-II Olimpiada Matematyczna udział w finale
Mistrzostwa Regionu Radomskiego LZS – piłka siatkowa chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych I miejsce
Mistrzostwa Sportowe o Puchar Rektora WSB w Radomiu – piłka siatkowa chłopców II miejsce
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej SZS – piłka siatkowa chłopców I miejsce
Mistrzostwa Regionu Radomskiego LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce w Kazienicach I miejsce
Ogólnopolski Konkurs „Mała Ojczyzna” Wyróżnienie na etapie głónym
X IX spotkania z piosenką turystyczną i biesiadną – Tawerna 2007 II miejsce
XII IX Radomskie Spotkanie z Kolędami i Pastorałkami „W hołdzie” Ks. Bp. Janowi Chrapkowi Nagroda Grand Prix, Nagroda Marszałka Mazurskiego
I XIV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek udział w Ogólnopolskim Festiwalu

ROK SZKOLNY 2006/2007

Miesiac: Rodzaj Konkursu: Miejsce:
XI Konkurs Plastyczny "Jesienne barwy lasu" I nagroda
II nagroda
wyróżnienie
XI XXIX Ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Regionalnej - Starachowice 2006 --
II XVIII Olimpiada Filozoficzna II etap w Radomiu Zakwalifikowanie do II etapu
Wyróżnienie
III XIX Olimpiada Filozoficzna- Finał Centralny Finalistka etapu centralnego
I Olimpiada Historyczna Laureaci szczebla drugiego
V Ogólnopolski Konkurs Geologiczno – Środowiskowy „ Nasza Ziemia” IV miejsce( laureatka półfinału)
IV XXXII Olimpiada Geograficzna i XVI Nautologiczna – Łańcut 2007 Finalistka XXXIII Olimpiady Geograficznej
IV I Olimpiada „GLOBE” I miejsce Etap szkolny
IV GLOBE V miejsce W Polsce w rankingu szkół w badaniach atmosfery
XI XVII Olimpiada Teologii Katolickiej (etap szkolny) I miejsce II miejsce
III XVII Olimpiada Teologii Katolickiej (etap diecezjalny) udział w etapie
III XI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej(etap szkolny) I miejsce II miejsce
IV XI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej(etap diecezjalny) udział w konkursie
II Olimpiada Wiedzy Ekologicznej I miejsce w szkole
II miejsce w szkole
III miejsce w szkole
III Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny ”Eko-Planeta” (jednoetapowy) I miejsce w szkole
II miejsce w szkole
25 wyróżnień
V I Radomska Triada Artystyczna II miejsce w kategorii ”Teatr”
II miejsce w kategorii ”Muzyka”
IV Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Laureat konkursu wiedzy o Unii Europejskiej, uczestniczka wycieczki do Parlamentu Europejskiego
VI XIV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę” I miejsce w kategorii zbiorowej w regionie
III miejsce w kategorii zbiorowej
etap wojewódzki-Wyróżnienie
etap centralny-GRAND PRIX
VI Konkurs geograficzny II etap
VI XXXIII Olimpiada Geograficzna i Olimpiada Nautologiczna II etap
XI Test Matematyka Plus 6 edycja Oxfordu ---
III Międzynarodowy Konkurs „ Matematyka bez granic” 12 miejsce w województwie mazowieckim
III Międzynarodowy Zespołowy konkurs Matematyczny udział w finale międzypowiatowym
III ”Kangur” Międzynarodowy Konkurs Matematyczny nagroda za bardzo dobry wynik
IV Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ”Matmix” finał ogólnopolski-2 wyróżnienia
IV Test Matematyczny – „Oxford” Laureat I stopnia
Laureat II stopnia
Laureat III stopnia

ROK SZKOLNY 2005/2006

Miesiac: Rodzaj Konkursu: Miejsce:
V Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" wyróżnienie
IV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej udział w finale
etapu woj.
IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - etap II wyróżnienie
III Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - elim. powiat. II laureatów
II XVI Olimpiada Teologii Katolickiej - etap diecezjalny wyróżnienie
II XVIII Olimpiada Filozoficzna I etap
I Olimpiada WoP i ŚW II etap
XII Powiatowe Mistrzostwa Piłki Koszykowej Chłopców w Lipinach --
XII XV Turniej Puszczy Kozienickiej im. Tadeusza Machnio II miejsce
XI Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Dz i Chł w Przysusze I miejsce
XI Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej --
XI XXXII Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna II etap

Copyright 2006-2010 by ZSP